POLE DANCE

Zajęcia pole dance, to ćwiczenia przy rurze. Pole Dance prowadzony w M-pole dance Rzeszów może stac się alternatywą dla silowni, gdyz figury wykonywane podczas zajęc, nie tylko wymagaja dużego wysiłku, ale też dużej siły woli. Dlatego mozna powiedziec że Pole Dance również kształtuje charakter. 

Zazwyczaj istruktorki spotykaja się z pytaniami takimi jak:

1. Nigdy nie cwiczyłam, czy moge zacząc?

2. Mam słabe ręce, czy się nadaje?

3. To nie dla mnie, najpierw zaczne od siłowni.

 

Zanim jednak zwątpisz w swoje siły- przyjdz na zajęcia, i przekonaj sie że POLE DANCE jest dla wszystkich. 

 

 

Przeczytaj zanim zapytasz, a możliwe że nie bedziesz musiała pytać, bo odpowiedzi na Twoje pytania będą poniżej.

 

W M-pole Studio zajęcia odbywają się na kilku poziomach zaawansowania

 

poziom podstawowy PD 0

poziomy średniozawansowane w kolejności od najsłabszych: PD 4, PD 3, PD 2, PD 1

 

 

Poziom podstawowy to PD 0 ( 1- 8 zajęć)- inaczej świeżynki czyli osoby które zamierzaja rozpocząć przygodę z pole dance w Rzeszowie.

Aby zapisać się na zajęcia należy zarejestrować konto, zarezerwować zajęcia, a następnie opłacić rezerwacje.  Pierwsze zajęcia to koszt 10 zł, kolejne 25, lub wykpienie karnetu. Za pierwsze zajęcia OBOWIĄZKOWO wpłacamy poprzez PayU. Na wpłate czekamy do 24 godz od zarezerwowania zajęć. W przypadku kiedy osoba nie przyjdzie na zajęcia i nie zdąży odwołać rezerwacji- wejście pobierane jest automatycznie z karnetu.

 

 Nieobecnośc na zajęciach, oraz nieodwołanie rezerwacji skutkuje zablokowaniem konta przez system. W przypadku stwierdzenia braku możliwości rezerwacji, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: 791870977, lub mailowy

 

Zajęcia można ODWOŁAĆ do 5 godzin przed zajęciami.

Karnety są na 5 tygodni miesięczne. Liczą się od daty zakupu (wyjątek stanowią karty prezentowe)

Zapisywać się można do 1 godziny przed zajęciami, w przypadku kiedy godzinę przed zajęciami będzie zapisanych mniej niż 3 osoby, zajęcia nie odbędą się. Prosimy o sprawdzanie ilości zapisanych osób godzinę przed zajęciami.

 

Grafik zmienia się w zależności od ilości chodzących na zajęcia osób. Ilość godzin w tygodniu z każdego poziomu modyfikujemy na bieżąco.

Kolejny poziom wyznaczany jest indywidualnie przez instruktorkę. Osoba chodząca na zajęcia po opanowaniu konkretnych elementów czy figur zostaje poproszona przez instruktorkę o zapisywanie się na wyższy poziom, lub po pewnym czasie (zazwyczaj jest to 8 zajęć) cała grupa zostaje przeniesiona na wyższy poziom, tzn zmienia się nazwa grupy.  


Klienci z kartami FITprofit muszą wpłacić kaucje w wysokości 29 zł, kaucja ta jest zwrotna pod warunkiem odwoływania zajęć w terminie, oraz przestrzegania regulaminu.


Zmiany z dnia 21.03.2016

Karnet jest ważny przez 5 tygodni, liczy się data zakupu. Ceny karnetów to:

120 zł- 8 zajęć / ważne 5 tygodni

80 zł - 4 zajęcia / ważne 5 tygodni

25 zł - pojedyncze zajęcia / ważne 3 mc

5 zł zajęcia wprowazdzające

 

PD - pozostałe grupy ( PD01, PD02, PD1, PD2)

Przychodząc na zajęcia należy mieć aktywny karnet. Karnet należy wykupić przez stronę. W każdym wypadku karnet liczony jest od daty zakupu.


jeżeli nie jesteś pewna czy wykorzystasz karnet na 8 zajęć, to lepiej kup na 4 zajęcia, ponieważ karnetów nie przedłużamy czasowo.

 

WYJATEK:

- Karty prezentowe
- Potwierdzona przez lekarza kontuzja
- Wcześniejsze zgłoszenie nieobecności ( wyjazd, wakacje) jest możliwość zawieszenia karnetu na konkretny okres, ale pod warunkiem zgłoszenia przed planowaną nieobecnością

 

Kiedy M-pole ma prawo ANULOWAĆ REZERWACJE

Jeżeli karnet się skończył a klient zarezerwował i nie opłacił zajęć. W wyjątkowych okolicznościach, jeżeli np nie masz dostępu do internetu a chciałabyś zapłacić na recepcji należy wysłać sms 791870977).

Zazwyczaj poprzez płatności payu pieniądze księgowane są w przeciągu kilku minut. Zdarza się jednak że payu księguje je z 12 godzinnym opóźnieniem. Dlatego najlepiej płacić najpóźniej rano, tak aby pieniądze z całą pewności były na naszym rachunku payu.

Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia payu.

Jezeli nie ma wpłaty rezerwacja jest automatycznie anulowana 5-3 godzin przed zajeciami. ZAWSZE SPRAWDZAJ SWOJE WPŁATY.


Kiedy M-pole ma prawo ZABLOKOWAĆ robienie REZERWACJI:

W przypadku naruszania regulaminu. W celu wyjaśnienia sytuacji prosze o tel 791870977


POLE DANCE wszystkie grupy z wyjątkiem ścieżynek -regulamin dodatkowy.

Jezeli nie macie możliwosći zarezerwować terminu, lub odwołać rezerwacji, prosze o wysłanie SMSa, Odwoływanie poprzez SMSa obowiązuje do regulaminowych 5 godzin przed zajęciami. Kontakt tel w przypadku odwołania rezerwacji to ostateczność, preferuje się rezerwacje on line.

Jezeli grafik nie działa, obowiązuje rezerwacja poprzez SMSy. tel 791870977


Jeżeli coś nie jest zrozumiełe lub jest z czymś problem to prosze o tel. Lepiej zapytać niż się błędnie domyślać !!!!!!!

Martyna tel 791870977

Karina tel 790113110 (godz 7-15)

 

Pamiętaj, Przychodząc do M-pole Studio akceptujesz regulamin zamieszczony powyżej.

 

SKLEP M-POLE