REGULAMIN

REGULAM DLA ZAJĘC WYMAGAJĄCYCH REZERWACJI 

 

Exotic Pole
Pole dance
Zajęcia można ODWOŁAĆ do 5 godzin przed zajęciami.

Karnety są na 5 tygodni. Liczą się od daty zakupu (wyjątek stanowią karty prezentowe)

Zapisywać się można do 1 godziny przed zajęciami, w przypadku kiedy godzinę przed zajęciami będzie zapisanych mniej niż 3 osoby, zajęcia nie odbędą się. Prosimy o sprawdzanie ilości zapisanych osób godzinę przed zajęciami.

 

 

Klienci z kartami FITprofit, muszą wpłacić kaucje w wysokości 29 zł, kaucja ta jest zwrotna pod warunkiem odwoływania zajęć w terminie, oraz przestrzegania regulaminu.

 

Przychodząc na zajęcia należy mieć wykupiony (aktywny) karnet, lub wykupione pojedyncze wejscie.

 

ZMIANA( 3.01.2017)

Przychodząc na zajęcia należy mieć wykupiony karnet, lub pojedyncze wejscie. Na ostatnioch zajęciach obejmującycyh karnet można kupic nowy karnet wtedy cena jest niższa o 10 zł czyli 70 i 120 zł( dotyczy tylko płatności gotówką, płatnośc karta bez wyjątkow- pełna cena 130 i 80 zł)). Nie ma mozliwości płatności na pierwszych zajęciach. Należy zaplacić przed zajęciami przez strone ( pełna cenę), lub na istatnich zajęciach. Za zajęcia nalezy oplacić do 24 h przed zajęciami !!!!  

W przypadku osób które sa zapisane na zajęcia po raz pieerwszy należy opłacić rezerwacje 7 zł poprzez payu do 24 godzin od momentu rezerwacji.

 

Jezeli mnie (Martyna) nie ma w lokalu a chcesz zapłacić, możesz zaplacić instrukorce.
Jeżeli nie jesteś pewna czy wykorzystasz karnet na 8 zajęć, to lepiej kup na 4 zajęcia, ponieważ karnetów nie przedłużamy czasowo.

 

WYJATEK:

- Karty prezentowe
- Potwierdzona przez lekarza kontuzja
- Wcześniejsze zgłoszenie nieobecności ( wyjazd, wakacje) jest możliwość zawieszenia karnetu na konkretny okres, ale pod warunkiem zgłoszenia przed planowaną nieobecnością

 

Kiedy M-pole ma prawo ANULOWAĆ REZERWACJE

Jeżeli karnet się skończył a klient zarezerwował i nie opłacił zajęć. W wyjątkowych okolicznościach, jeżeli np nie masz dostępu do internetu a chciałabyś zapłacić na recepcji należy wysłać sms 791870977).

Zazwyczaj poprzez płatności payu pieniądze księgowane są w przeciągu kilku minut. Zdarza się jednak że payu księguje je z 12 godzinnym opóźnieniem. Dlatego najlepiej płacić najpóźniej rano, tak aby pieniądze z całą pewności były na naszym rachunku payu.

Nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia payu.

 


Kiedy M-pole ma prawo ZABLOKOWAĆ robienie REZERWACJI:

W przypadku naruszania regulaminu. W celu wyjaśnienia sytuacji prosze o tel 791870977

 

Jezeli nie macie możliwosći zarezerwować terminu, lub odwołać rezerwacji, prosze o wysłanie SMSa, Odwoływanie poprzez SMSa obowiązuje do regulaminowych 5 godzin przed zajęciami. Kontakt tel w przypadku odwołania rezerwacji to ostateczność, preferuje się rezerwacje on line.

 


Jeżeli coś nie jest zrozumiełe lub jest z czymś problem to prosze o tel. Lepiej zapytać niż się błędnie domyślać !!!!!!!

Martyna tel 791870977

Karina tel 790113110 (godz 7-15)

 

Pamiętaj, Przychodząc do M-pole Studio akceptujesz regulamin zamieszczony powyżej.