FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Karnet beztreminowo można zwiesic w przypadku kontuzji, lub innego wypadku losowego. 

 

KARNETY WAKACYJNE

Karnety zakupione w okresie czerwiec- lipiec można zawiesić na dwa tygodnie, dzięki czemu niewykorzystane wejscia nie przepadną podczas wakacyjnego urlopu, a karnet nie traci ważności. Jak to zrobić?

Należy napisać maila na biuro@m-pole.pl w treści

 

Imie i nazwisko

Termin od kiedy do kiedy mamy zatrzymać Twój karnet ( maksymalnie 14 dni)

w temacie piszemy "zawieszenie karnetu i Twoje nazwisko

 

Karnet zostanie przez nas zawieszony, natomiast aytomatycznie bedzie aktywny po dacie kreślonej przez Ciebie. Wszystkie informacje będą dostępne w Twoim panelu klienta.

 

Jesteśmy najstarszą szkołą Pole Dance w Rzeszowie. Od 2011 roku prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania.

Od szkoły M-pole ( dawniej MDance) zaczynały dziewczyny które w tym momencie prowadzą własne tego typu miejsca. Zdarza sie że firmy/ kluby / studio kopiuja od nas sytem funcjonowania placówek pole dance. Mamy największe doświadczenie na podkarpaciu w prowadzeniu szkoły oraz zajęc. 

 

Firma M-pole to nie tylko działalność usługowa, w między czasie poszerzyliśmy zakres usług o produkcje i sprzedaż asortymentu do Pole Dance.  Jesteśmy największym w Polsce producentem materacy oraz importem rur do tańca. Eksportujemy nasze produkty na rynki Europejskie. Zaufało nam już wiele klientów zarówno w Rzeszowie, jak i na świecie. 

 

W M-pole studio pracujemy na własnych materiałach, tworzymy produkty idealnie wpasowane w potrzeby klientów.

 

M-pole Martyna Miłek

35-112 Rzeszów

ul Bohaterów 5

nip 5170122650

wystawiamy paragony, na zyczenie FV

 

 

Klienci M-pole Studio mają rabaty na asortyment dostępny w sklepie. O szczegóły prosimy pytać pod nr tel 791870977

 

Rury pole dance Firmy M-POLE - 20 %

Materace -20 %

Odzież i akcesoria -20 %

Koła AERIAL HOOP -20%

Buty "szklanki" -20%

 

 

www.m-poledance.pl

 

www.m-poledance.co.uk

Nasz system zapisów nie wymaga rezerwacji telefonicznej, lub co więcej nie wymaga osobstej obecności na recepcji. Na zajęcia można się zapisać za pośrednictwem strony internetowej.
W przypadku zajęć na które wymagane są rezerwacje, należy zarejestrowaś sie poprzez strone, utworzyć konto. Jeżeli nie posiada się aktywnego karnetu trzeba opłacić rezerwacje, lub pełny karnet.  W przypadku osób które sa zapisane na zajęcia po raz pieerwszy należy opłacić rezerwacje 10 zł poprzez payu do 24 godzin od momentu rezerwacji. Zajęcia można odwołać najpóżniej 5 godzin przed zajęciami. Wszystkie informacje dotyczące poszczególnych zajęc podane sa w zakładkach konkretnych stylów. Uczestnicząc w zajęciach- akceptujesz regulamin. Regulamin dostepny jest w siedzibie firmy, oraz na stronie M-pole.pl

 

Do grup istniejących można się dopisywać w dowolnym momencie.. Zajęcia PD 0 to grupa, w której dziewczyny uczestniczą do około 4 tygodni. Po upłynięciu 4 tygodni, ta nowopowstala grupa staje sie poziomem wyzszym, natomiast do garfiku dopisywana jest nowa grupa PD 0. W zakładce AKTUALNOSCI mozna znaleśc najblizsze terminy rozpoczęcia zajęc dla początkujących.
Pierwsze zajęcia w cenie 10 zł, wymagane zapisy oraz obowiązkowo płatnośc poprzez payu. W przypadku nie opłacenia rezrwacji do godz 20 dnia poprzedzającego zajęcia rezerwacja przepada i nie ma mozliwości ponownego zapisania się na ta godzinę.

Na zajecia Pole Dance należy ubrać baaardzo krótkie spodenki, oraz koszulke na ramiączkach. Cwiczymy bez skarpetek i butów. Nalezy pamiętać aby w dniu zajęc nie smarowac się balsamem.

 

na zajęcia EXOTIC należy ubrać się w leginsy, i koniecznie zabrac ze soba buty na koturnie, lub szpilkach.

 

W naszym sklepie można zakupic specjalne ochraniacze na kostki ( trzymające buty) oraz na kolana, lub buty tzw. "szklanki" oczywiscie w obnizonej o 20 % cenie 

 

Prosze o kontakt tel 791870977

W przypadku kiedy nie mas ię dostępu do internetu należy wysłac sms na nr 791870977 w tresci, imie i nazwisko, data i godzina wypisania z zajęc. Jeżeli grafik nie działa również obowiązuje 5 godzinny termin odwoływania rezerwacji. W przypadku odwołania rezerwacji później niz na 5 godzin przed zajęciami wejscie z karnetu lub zaliczka zostają pobrane. 

Nabór jest ciagły, można dołączyc w każdej chwili do grupy PD 0 inaczej świeżynek.

Zajęcia PD 0 trwają maksymalnie 4 tygodnie czyli około 8 zajęc, po tym czasie grupa PD0 zostaje przeniesiona na wyższy poziom (zmienia sie nazwa) a do grafiku zostaja dołożone nowe świeżynki tzw grupa PD 0. W zakładce AKTUALNOSCI mozna znaleśc najblizsze terminy startu grup początkujących.

Pamiętaj w grupie jest maksymalnie 9 osób, dlatego ilość wolnych miejsc wskazuje tym samym ile osób zapisanych jest na zajęcia 

Studio otwarte jest w godzinach prowadzenia zajęc. Zazwyczaj sa to godziny 17-22, oraz w godzinach 7-14 ( odbiór zamówionego towaru w sklepie). Jednak przed przyjsciem do M-pole Studio należy upewnić sie telefonicznie o godzinach otwarcia. Przypominamy że akceptujemy płatności on line, to znaczy że nie muszisz przychodzic osobiscie przed zajęciami zeby zapłacić.

Tak, w tym celu należy załozyc konto na stronie, opłacić wybrany karnet, oraz napisac maila biuro@m-pole.pl

Prosimy o podanie:

 

 

  • imie i nazwisko wpłacającego, oraz nr telefonu
  • imie i nazwisko osoby na którą ma byc wystawiona karta, oraz nr telefonu.
  • adres do wysyłki,
  • data do kiedy ma dotrzec karta

 

Karty wysyłamy poczta tradycyjną, data wazności takiej karty liczy się wyjątkowo od daty pierwszego wejscia. 

Koszt wynajmu sali to 30 zł za godzine za salę bez rur. wynajem sali do pole dance to koszt 50 zl za godzinę.

osoby posiadające aktywny karnet mogą korzystac bezpłatnie z obydwu sal w godzinach otwarcia M-pole studio. W innych godzinach koszt wynajmu sali to 30 zł.

Na grafiku są również wyznaczone specjalne godziny na których odbywa się OPEN POLE w tych godzinach sala jest darmowa.

 

Nie akceptujemy karty Multisport, ani OK System. Współpracujemy jedynie z Fit profit i Fit sport.

Tak, należy wtedy przedstawic pisemna zgodę opiekuna/rodzica na uczestnictwo w zajęciach. Zgoda musi być przyniesona na pierwsze zajęcia.

Najmlodsze uczestniczki zajęc mają 12 lat. 

Karnety są ważne przez 5 tygodni począwszy od daty zakupu. Wykupione pojedyncze zajęcia można wykorzystać w przeciągu 3 miesięcy.